4 Ekim 2011 Salı

Dalgalan Dur

         Evet sevgili ada sahilleri dalgalandım da duruldum demek istesem bile durulma, duraksama, ara verme bunlar olumsuz davranışlar gibi geliyor bana o yüzden hiç bir şey söylemiyorum. Zaten "dalgalan dur" derken dalgalan daha sonra dur demek istemedim. Sürekli dalgalan dur işte.
         miskin blog olarak aramızda aşağı yukarı bir yıldır buralarda. Daha önce projeler yazılar karalamalar bloglar olsa da miskini böyle değişik bir şekilde benimsedim baya. Şimdi bu geçen 1 yılda neler oldu onları irdelediğimiz zaman. Bakıyoruz ki hiç bir şey yok. Ne kadar güzel değil mi hiç bir şey yapmamak her zaman istediğim bir olaydır ve miskin yaklaşık bir senedir bunu yapıyor o yüzden ayrı sevdim tutuyorum bu işi. Bazen kaybolup gelsem de güzel yani devam edecek yani. Neyse size söyleyeceklerim bu kadar şimdi kendimle eğleneyim biraz.
          Bu fasılı kısa geçmek istedim aslında hiç girmesemiydim diye de düşündüm ama ne bileyim ben. Bu sene denizlere açılmama kararı aldım o yüzden dalgaların çok olmasını istemiyorum. Dalgalar normal seyrinde usulca sürsün yine ama öyle abartı olmasın. O zaman açılsamıydım diye düşünürdüm. Aman boşver derdim ama yine de ne gerek var değil mi. Pazar var gitsem mi acaba diye hiç düşünmedim bu gün semt pazarı var. Ama gitmem adaş o ne kalabalık öyle herkes bağırıyor yaşlandım ben kafam kaldırmıyor. Dün Ortaçgil dinledim keyfim nasıl bilmiyorum. Bu albümü almışım iyi oldu çok da güzel oldu dedim. Kitabın biri eksik nerede olduğunu buldum ama tam olsa da okudum zaten öyle rafda duracaklar sıra sıra ne gerek var bırakayım eksik kalsın. İngilizce çalışayım dedim elimde kaynak da var zamanımız da var e başlamak lazım o zaman ama önce norveçce mi öğrensem diyorum. En son izlediğim filmde ne oldu hiç bilmiyorum hangi filmi izledim onu da bilmiyorum baya oldu mu ya film izlemeyeli. Kitap da bitmedi arkadaş hikaye devam ediyor ama sonunu hiç merak etmiyorum sıkıldım sanırım bırakırım yakında. Şimdilik aktaracaklarımız bu kadar sevgili porselen kupasını kalemlik yapan dostlarım.

4 yorum:

PaNDoRa dedi ki...

dalgalandım da duruldum heee.

özlendim mi ben? sen özlendin de......

miskin dedi ki...

özleşelim ...
(bu değişik bir kelime oldu güzel beğendim bunu )

PaNDoRa dedi ki...

özleşelim birader :) değişik bir kelime olmuş hakkatten :)

miskin dedi ki...

ama o birader hiç olmadı gibi :)
özleşelim şefim desek daha iyi gibi :))